Про компанію

Компанія «Артемій Плюс» — підприємство,що стабільно розвивається і постійно поліпшує свої фінансові показники. Щорічно компанія нарощує складову збуту. На сьогоднішній день 75% нашої продукції реалізується в більш ніж 8 областей України і географія поставок стрімко розширюється.

Наявність сучасних інструментів і необхідних запасних частин, що зберігаються на складі компанії, забезпечують не тільки високу якість діагностичних і ремонтних робіт по спецтехніці, а й оперативність їх проведення. Всі ці фактори спрямовані на те, щоб максимально знизити період простою дорогого автоустаткування.

Нам дійсно є чим пишатися. У компанії працюють кваліфіковані фахівці, здатні грамотно і професійно вирішувати поставлені завдання. Нам довіряють наші клієнти та партнери, нас рекомендують, що теж важливо. В нашому автоцентрі Ви маєте можливість отримати повний спектр послуг, пов’язаних з технічним обслуговуванням і ремонтом автомобілів та спецтехніки.

Наші послуги

Виготовлення спецтехніки

В наших можливостях в унiкально короткi строки розробити та виготовити вироби будь-якої складностi. Вся продукція має необхiднi сертифiкати вiдповiдностi встановленi Законодавством України.

Ремонт техніки

Ремонт здiйснюється на спецiально обладнанiй територiї з використанням iнновацiйного обладнання. По закiнченню роботи надається гарантiя на ремонт автомобiльних кранiв та манiпуляторiв.

Збут спецтехніки

Ми знаходимось у постiйному пошуку партнерiв по всьому свiту, людей, якi прагнуть побудувати успiшний бiзнес, однодумцiв в областi просування вантажної автотехнiки та спецтехніки.

Разработка сайтов byShep Studio